Dobrusia Napirkowska

Dobrawa Napiórkowska

Dobrawa urodziła się 29 lipca 2014 roku. Choruje na bardzo rzadką chorobę o nazwie ARTROGRYPOZA (Wrodzona sztywność stawów). Zgodnie ze Statutem Fundacji, Dobrawa Napiórkowska została objęta opieką przez Fundację Strefa Przetrwania. Fundacja realizuje wszelkie działania związane z pomocą w realizacji leczenia, rehabilitacji i wsparcia rozwoju Dobrawy.

Wspierając działania Statutowe Fundacji Strefa Przetrwania, jak również biorąc udział w inicjatywach i szkoleniach organizowanych przez Fundację Strefa Przetrwania wspierasz bezpośrednio leczenie Dobrusi w Schön Klinik Vogtareuth, w Bawarii. Schön Klinik posiada ogromne doświadczenie w leczeniu Artrogrypozy, nie mniej jednak leczenie jest długotrwałe i wiąże się z ogromnymi kosztami.

Oprócz gromadzenia środków finansowych na leczenie i rehabilitację Dobrawy, Fundacja Strefa Przetrwania powołała do życia placówkę edukacyjną, Przedszkole Leśne "Włóczykij"  www.przedszkolelesne.org.pl  gdzie Dobrawa wraz z innymi dziećmi poznaje wspaniały świat edukacji leśnej...i nie tylko, uczy się jak walczyć z własnymi słabościami, jak sięgać po to co niedosięgnione, jak brać życie pełną garścią mimo brzemienia choroby.


Aktualne informacje dotyczące leczenia Dobrawy Napiórkowskiej można znaleźć pod linkiem.


Wsparcie leczenia Dobrawy Napiórkowskiej można zrealizować wpłacając darowizny na:

Fundacja Strefa Przetrwania

ul. Zwycięzców 5 07-410 Ostrołęka

NR KONTA: 74 1090 2590 0000 0001 3097 8347

z dopiskiem "DOBRUSIA"


Przekazać 1% podatku na leczenie Dobrawy Napiórkowskiej można za pośrednictwem:

Pallotyńska Fundacja Misyjna SALVATTI

KRS: 0000309499

z dopiskiem „DOBRUSIA”